.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: مهندس صفایی: خارگ با مشارکت و همدلی شهروندان ساخته می شود+تصاویر  ::.
كد خبر: MN-709296 تاریخ : 23 /2 /1397 ساعت : 16:28 نسخه چاپي
مهندس صفایی: خارگ با مشارکت و همدلی شهروندان ساخته می شود+تصاویر 

نواجنوب:صفایی افزود: در مقوله رشد و ارتقاء فضای سبز نیز قدمهای برداشته شده که از بارزترین آنها می توان به حفاری جهت راه اندازی آبیاری قطره ای فضای سبز خیابان طالقانی اشاره کرد .

نواجنوب:

عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته در خیابان بوستان معلم ، پیشرفت فیزیکی پروژه های این خیابان را مثبت ارزیابی کرد .

شهردار خارگ با بیان اینکه واحد عمران شهرداری با دسته بندی پروژه های مختلف و همسو کردن آنها در توسعه ابعاد مختلف عمران شهری خارگ قدم بر می دارد .

 

 

وی خاطرنشان کرد تعویض کانیوو ، تخریب سنگ جداول قدیمی ، اجرای سنگ چینی سریع،  جمع آوری نخاله های برجای مانده از تخریب سنگ جداول قدیمی ، حفاری بمنظور نصب پایه های روشنایی (نورپردازی) و لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر تاکنون انجام گردیده است .

 

 

صفایی افزود: در مقوله رشد و ارتقاء فضای سبز نیز قدمهای برداشته شده که از بارزترین آنها می توان به حفاری جهت راه اندازی آبیاری قطره ای فضای سبز خیابان طالقانی اشاره کرد .  

وی اذعان کرد : با پیگیری صورت گرفته مشکل گرفتگی دریچه ورودی کانال دفع آبهای سطحی جنب  ساختمان شهرداری مرتفع گردیده و اینک این گذر به حال عادی خود بازگشته است .

 

 

 

مدیریت شهری خارگ همچنین با نزدیک شدن به فصل گرما و افزایش مصرف آب از شهروندان درخواست نمود تا در صرفه جویی این نعمت بزرگ اهتمام ویزه داشته باشند و با مشارکت و تعامل خود برای رسیدن به شهری بهتر ، مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را یاری نمایند .

 

 

 

 

 


با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد