.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: استان بوشهر بارانی می شود ::.
كد خبر: MN-708878 تاریخ : 26 /1 /1397 ساعت : 13:27 نسخه چاپي
استان بوشهر بارانی می شود

نواجنوب:در این مدت علاوه بر افزایش ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران به همراه رعد و برق و در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود.

نواجنوب:ادر شفیع خدایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده ورود تدریجی امواج ناپایدار به جو استان و در پی آن افزایش ناپایداری های جوی طی امشب و در برخی ساعت های روزهای دوشنبه و سه شنبه است.
وی بیان کرد: در این مدت علاوه بر افزایش ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران به همراه رعد و برق و در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود.
شفیع خدایی اظهار داشت: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و از فردا بتدریج افزایش ابر و در برخی نقاط با احتمال بارش پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر افزود: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب شمال غربی تا جنوب غربی و از فردا شمال شرقی تا جنوب شرقی با سرعت هشت تا 30 کیلومتر در ساعت و گاهی تا 38 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
وی افزود: در 24 ساعت آینده ارتفاع موج در خلیج فارس 30 تا 90 سانتی متر و گاهی تا 120 سانتی متر پیش بینی می شود.
شفیع خدایی یادآور شد: فردا زمان جزر اول دریا ساعت 02:28 بامداد، مد اول دریا 08:53، جزر دوم 14:54 و مد دوم دریا 21:02 خواهد بود.

با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد