.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: پورحکیمی رفت،دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی استان شد+متن حکم  ::.
كد خبر: MN-703486 تاریخ : 22 /12 /1396 ساعت : 10:26 نسخه چاپي
پورحکیمی رفت،دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی استان شد+متن حکم 

نواجنوب: مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي با صدور حکمي خانم دکتر يلدا دارابي را به عنوان مدير درمان تأمين اجتماعي استان بوشهر منصوب کرد.

نواجنوب:

انتصاب دهمين مدير زن در سازمان تأمين اجتماعي
 مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي با صدور حکمي خانم دکتر يلدا دارابي را به عنوان مدير درمان تأمين اجتماعي استان بوشهر منصوب کرد. با اين انتصاب تعداد مديران استاني زن در سازمان تأمين اجتماعي به ١٠ نفر رسيد.
به گزارش خبرگزاري آريا، متن حکم صادر شده از سوي دکتر سيدتقي نوربخش بدين شرح است:
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالي به موجب اين حکم به سمت مدير درمان تامين اجتماعي استان بوشهر منصوب مي شويد. اميدوارم با توکل به خداوند متعال و در سايه عنايات ائمه معصومين عليهم السلام و رعايت جوانب شرعي و قانوني، امانت داري، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفيت ها و سرمايه هاي انساني متخصص و مجرب و همچنين اقدامات مبتني بر برنامه ريزي و پايش عملکرد در راستاي نيل به اهداف تبيين شده به ويژه اصول وسياست هاي نظام جامع تامين اجتماعي در ارائه خدمات درماني مناسب و با کيفيت و صيانت از حقوق شرکاي اجتماعي سازمان اعم از بيمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمايان تلاش نماييد.
از درگاه خداوند متعال توفيقات روز افزون سرکارعالي را در راه خدمت شايسته به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با رعايت قانون مداري، اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد مسالت مي نمايم.

با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد