.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: بازدید شهردارخارگ از پروژه های در حال اجرای شهرداری+گزارش تصویری ::.
كد خبر: MN-702466 تاریخ : 21 /12 /1396 ساعت : 8:47 نسخه چاپي
بازدید شهردارخارگ از پروژه های در حال اجرای شهرداری+گزارش تصویری

نواجنوب: عبدالحمید صفایی شهردار خارگ به همراه  بخشی عضو شورای اسلامی شهر ، سعیدی مسئول حراست و پیام مدیر روابط عمومی ، از پروژه های در حال اجرای شهرداری بازدید بعمل اورده و آخرین روند اجرایی را مورد ارزیابی قرار دادند .

نواجنوب:

عبدالحمید صفایی شهردار خارگ  به همراه  بخشی عضو شورای اسلامی شهر ، سعیدی مسئول حراست و پیام مدیر روابط عمومی ، از پروژه های در حال اجرای شهرداری بازدید بعمل اورده و آخرین روند اجرایی را مورد ارزیابی قرار دادند .

این بازدید با محوریت سرکشی از پروژه های آسفالت ، فضای سبز محیطی ، مبلمان شهری ، ترافیک شهری و ... صورت پذیرفت .

شهردار خارگ در حاشیه این بازدید در سخنانی اظهار داشت : پروژه آسفالت خیابان چاه قندی با زیرسازی بعمل آمده وارد فاز نهایی شده است و طی روزهای آینده ، پس از اجرای پیاده رو با استفاده از بتن دکوراتیو و اصلاح و تعویض کانیوو و سنگ جداول،  خیابان چاه قندی با تفاوتی چشمگیر نسبت به گذشته ، مورد بهره برداری قرار میگیرد .

عبدالحمید صفایی افزود : فضای سبز شهر خارگ با اجرای مدل و طرح های گوناگون ،کاشت گلهای فصلی ، کاشت چمن با استفاده از بذر اصلاح شده در امر تزئین و آراستن درختان ، وارد فاز جدیدی از نگهداری و حفظ فضای سبز محیطی شده است .

ایشان اذعان کردند : نصب جداکننده های ترافیکی در خیابان طالقانی (ضلع جنوبی فرودگاه) از صبح امروز آغاز شده و پیش بینی می شود در نقاط مختلف شهر بنابر نیاز و اولویت ، نسبت به نصب این جداکننده ها اقدام شود .

مدیریت شهری خارگ : خرید و نصب پارک بازی کودک واقع در پارک مدادی از دیگر اقداماتی بود که جهت رفاه و افزایش سرانه بازی کودکان انجام پذیرفته است و با رنگ آمیزی دیوار ها بستر مورد نیاز بازی کودکان در این نقطه از شهر فراهم گردیده است.  

ایشان در پایان تصریح کرد : نقاشی و رنگ آمیزی مبلمان شهری در آستانه نوروز کار دیگری ست که در راستای زیباسازی شهر خارگ در حال انجام می باشد که می توان به : رنگ آمیزی جداول ، مجسمه اسبهای پارک ساحلی و ... که  به سمع و نظر همشهریان خواهد رسید .