.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: دیدار شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر با مدیر عامل پتروشیمی خارگ+تصاویر  ::.
كد خبر: MN-699990 تاریخ : 23 /11 /1396 ساعت : 22:54 نسخه چاپي
دیدار شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر با مدیر عامل پتروشیمی خارگ+تصاویر 

نواجنوب:صبح امروز دوشنبه 96/11/23 ، شهردار خارگ با همراهی رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر خارگ در محل سالن اجتماعات پتروشیمی خارگ با مهندس امیر شقاقی مدیرعامل ، مهندس انصاری و مهندس شریفی از پرسنل پتروشیمی دیدار کردند .

نواجنوب:

صبح امروز دوشنبه 96/11/23 ، شهردار خارگ با همراهی رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر خارگ در محل سالن اجتماعات پتروشیمی خارگ با مهندس امیر شقاقی مدیرعامل ، مهندس انصاری و مهندس شریفی از پرسنل پتروشیمی دیدار کردند .

دکتر باقری رئیس شورا در خصوص همکاری های مجموعه پتروشیمی خارگ در زمینه جذب و بکارگیری جوانان بومی و همچنین تعامل با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر از مهندس شقاقی قدردانی کرده و اذعان کردند با توجه به پتانسیل حوزه کاری و تولید شرکت پتروشیمی انتظار می رود در زمینه اشتغال در چارچوب قانون از نیروهای بیشتری در روند تولید استفاده گردد .

در ادامه شهردار خارگ با اظهار خوشنودی از همکاری با شرکت خوش نام پتروشیمی خارگ اذعان کردند با توجه به شرایط کنونی شهرداری از مجموعه پتروشیمی درخواست تعامل موثر را داریم .

عبدالحمید صفایی تصریح کرد رویکرد تعاملی جدیدی در شهرداری و شورای شهر خارگ حاکم است و در نظر داریم از محل اخذ عوارض پروژه های نو و لازمه جزیره را برای بالابردن سطح امنیت و آسایش شهروندان اجرا نمائیم .

دکتر علی پور ، مهندس وطن دوست ، مهندس خواجه و مهندس بخشی نیز در سخنانی با تقدیر از دیدگاه مثبت مدیر عامل شرکت پتروشیمی ، خواستار همکاری های موثر در حوزه اشتغال شدند .

در پایان مهندس شقاقی مدیرعامل شرکت پتروشیمی گفت : مردم جزیره خارگ را مردمی شریف و بی ادعا دیدم که بسیار قابل احترام هستند . فراموش شدنی نیست که همین مردم در کنار کارکنان نفت در دوران دفاع مقدس از جزیره و تأسیسات صادقانه دفاع کردند .

ایشان در خصوص همکاری فی مابین عنوان کرد : از همه پتانسیل شرکت پتروشیمی جهت همکاری با مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر ، علی الخصوص مردم شریف جزیره ، استفاده خواهیم کرد .

 


با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد