.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور مردم استان بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن ::.
كد خبر: MN-699987 تاریخ : 23 /11 /1396 ساعت : 22:32 نسخه چاپي
تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور مردم استان بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن

نواجنوب:بار دیگر ایران اسلامی در سی و نهمین بهار آزادی شاهد خلق حماسه ای بزرگ و غرور آفرین توسط ملتی بود که عزم آن دارد تا  با درنوردیدن همه ی موانع، به قله های عزت و شرف دست پیدا کند.

نواجنوب:
بسم اله الرحمن الرحیم 
بار دیگر ایران اسلامی در سی و نهمین بهار آزادی شاهد خلق حماسه ای بزرگ و غرور آفرین توسط ملتی بود که عزم آن دارد تا  با درنوردیدن همه ی موانع، به قله های عزت و شرف دست پیدا کند.
حضور پرشکوه و تماشایی مردم مسلمان و ولایتمدار استان بوشهر در قریب 100 روستا و 38 شهر بیانگر بصیرت، زمان شناسی و روحیه ی انقلابی مردمی است که با الهام از آرمان های بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) عزم آن کرده اند که تا به اهتزاز در آمدن پرچم لا اله الا الله بر بام جهان لحظه ای آرام نگیرند.
این حضور انبوه و سراسر از عشق و وفاداری، پاسخ به کسانی بودکه هنوز با مغزهای تهی خود، امید دارند ملت ایران صحنه را خالی کند. این حضور پاسخ به کسانی بود که با تبلیغات مسموم خود تصور می کردند می توانند کشور را به اغتشاش بکشانند و با سلب امنیت، مردم را از شرکت در این حماسه حضور بازدارند. 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ضمن سپاس به درگاه الهی به خاطر این موفقیت بزرگ، از مردم انقلابی، هوشیار و آگاه استان بوشهر که با حضور حماسی و باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن، برگ زرین دیگری به اوراق پرافتخار حیات طیبه خود افزودند تقدیر و تشکر می نماید.
 این شورا همچنین از همه نهادهای انقلابی، دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان قهرمان، سازمان ها و تشکل های مردمی، صدا و سیما و اصحاب رسانه که با تلاش روز افزون خود زمینه ساز این حضور پرشکوه گردیدند تقدیر و تشکر صمیمانه  می نماید؛ و ضمن ارج نهادن به این همت والا و خداپسندانه، توفیق همگان را در تمامی  عرصه ها،  تحت رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله  العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند خواهان است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر

با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد