.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: خدمت صادقانه به مردم هیچ زمان از ذهن ها نمی رود   ::.
كد خبر: MN-684927 تاریخ : 29 /7 /1396 ساعت : 12:31 نسخه چاپي
خدمت صادقانه به مردم هیچ زمان از ذهن ها نمی رود  

نواجنوب:استاندار جدید بوشهر باید بدانند تنها چیزی که ماندگار می شود خدمت صادقانه به مردم است که هیچ زمان از ذهن ها بیرون نمی رود

نواجنوب:

 استان بوشهر از دیرباز دارای سابقه دلاوری و شجاعت و از خود گذشتگی بوده است، سرداران رشید اسلام دلاور مردانی که با کمترین امکانات رزمی تا پای جان در مقابله مستقیم با نیروهای تا دندان‌ مسلح آمریکای جنایتکار در آب‌های نیلگون خلیج کمر نیروهای استکبار جهانی را شکستند و برای عزتمندی ایران اسلامی افتخار آفریدند، همین جوانانی که برخاسته از آب‌ و خاک جنوب یعنی استان زرخیر بوشهر در مبارزه با استکبار جهانی چنان درخشیدند که در تاریخ ماندگار شدند.

سردار شهید رئیس‌علی دلواری نمادی از رشادت‌های مردم خطه جنوب یکی دیگر از دلاور‌های جوانان مبارز قرن در مبارزه و مقابله با پیر استعمار انگلیس به شمار می‌رود.

ما امروز به سرداران بزرگی همچون شهید نادر مهدوی و هم‌رزمانش مانند شهیدان نصرالله شفیعی، غلام‌حسین توسلی، بیژن گرد، آبسالانی، محمدی‌ها و مجید مبارکی افتخار می‌کنیم و به خود می‌بالیم که دارای چنین سرداران بزرگی هستیم که پوز امریکا را در آب‌های نیلگون خلیج تا ابد فارس را به زمین مالیدند و ابهت پوشالی استکبار جهانی را به قهر خلیج‌فارس فرو بردند.

ما مردم خطه جنوب مردمی تا پای جان به‌ منظور حفظ ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی، امام و خون شهدا دفاع خواهیم کرد و از عربده‌‌کشی‌های ترامپ واهمه‌ای نداریم و بار دیگر اعلام می‌کنیم تا آخرین‌نفس از دستاوردهای انقلابی که به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و با هدایت‌های پیامبرگونه حضرت امام خامنه‌ای و با خون شهدا و صبر خانواده معظم شهدا به‌دست‌آمده حفاظت و به شهیدان همچون ابوتراب عاشوری، صادق گنجی و محمدحسن ابراهیمی افتخار می‌کنیم.

مسوولان باید این را مدنظر داشته باشند و بدانند پست و صندلی ارث‌ و میراث پدری کسی نیست که ماندگار باشد، خیلی‌ها آمدند و رفتند و خیلی‌ها خواهند آمد و روزی هم خواهند رفت اما تنها چیزی که برای مسوولان به یادگار می‌ماند خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم شریف است که امروز یکی از دغدغه‌های اصلی مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

سخنی چند با عبدالکریم گراوند استاندار جدید بوشهر

ضمن آرزوی توفیق برای استاندار جدید بوشهر در امر خدمت‌رسانی به مردمی که در استانی با سرمایه‌های عظیم زندگی می‌کنند ولی افسوس خود محروم‌ترین استان‌ها هستند، بدون شک با شناختی که از شما دارم امیدوارم مواردی که  ارائه می‌شود را هرگز جناحی و سیاسی تلقی نفرمایید.

شما پس از کش‌ و قوس‌های فراوان و رایزنی‌ها و معرفی افراد از سوی طیف‌های مختلف از جریان‌های سیاسی تا نمایندگان مجلس و برخی علمای بزرگ استان توسط هیات دولت برای  سمت استاندار جدید بوشهر انتخاب شدید.

 با سوابق کاری و تجربه‌های چندین ساله و آشنایی کامل از درد و رنج، کمبودها، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مردم خطه جنوب‌غربی کشور (استان بوشهر) کاملاً آشنا هستید و بر همه آن‌ها واقف هستید و اطلاع کافی دارید، این را می‌توان نقطه مثبتی برای برنامه‌های شما در راه پیشرفت و توسعه متوازن استان زرخیز بوشهر دانست.

جناب استاندار بوشهر

مردم ولایتمدار استان بوشهر مردمی هستند که جز عشق به‌ نظام و رهبری هرگز به هیچ حزبی نمی‌اندیشند هرچند برخی از مردم ایده خاص خود را دارند ولی مردم ولایتمدار استان بوشهر مطیع ولی‌فقیه خود و تحت محوریت حضرت آیت‌الله صفایی‌بوشهری هستند و امیدوارند شاهد وحدت و انسجام خوبی در آینده نزدیک‌ بین مسوولان و مردم در استان بوشهر باشیم.

جناب گراوند

استان بوشهر استانی است که نعمت‌های صنعتی بزرگی خدادادی همچون نفت، پتروشیمی، گاز و انرژی اتمی در آن وجود دارند اما متأسفانه جوانان تحصیل‌کرده و نکرده این استان از بیکاری رنج می‌برند، دغدغه همه ائمه جمعه و جماعات، دانشگاهیان، اساتید، خانواده‌ها و مسؤولین بیکاری جوانان جویای کار است که با توجه به شناخت کافی که بر استان بوشهر دارید انتظار می‌رود به‌ دور از جناح‌بندی‌های سیاسی و شعار در این زمینه تدابیری اندیشیده شود تا در آینده نزدیک شاهد بهره‌مندی مردم به‌ویژه جوانان استان بوشهر از این‌همه نعمت‌های خدادادی در استان زرخیز جنوب کشور، بوشهر باشیم.

جناب استاندار

وحدت بین استاندار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر، ائمه جمعه استان، نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، حوزه‌های علمیه، نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، سپاه و ارتش، نیروهای امنیتی و انتظامی، خبرنگاران و مسوولان موجب پیشرفت استان بوشهر و به نفع امنیت ملی ایران اسلامی است که امید می‌رود با حضور حضرت‌عالی به‌عنوان نماینده عالی و ارشد دولت دوازدهم در استان بوشهر شاهد این وحدت عظیم باشیم زیرا این امر باعث پیشرفت استان بوشهر در همه زمینه‌ها خواهد شد در غیر این صورت استان و مردم استان بوشهر متضرر خواهند شد.

جناب گراوند

با توجه به این که نقش صداوسیما، خبرگزاری‌ها، رسانه‌ها، وبلاگ‌ها و رسانه‌های مجازی در استان بوشهر که دارای آیین‌ها و سنت‌های مختلف است بسیار تأثیرگذار و حساس است و امید می‌رود شاهد تعامل و همدلی بین این قشر که شب و روز را نمی‌شناسد با مسوولان استان باشیم.

مردم استان بوشهر امیدوارند نسبت به پروژه‌های عمرانی که از مصوبات سفرهای استانی هیات دولت به استان بوشهر است، اهتمام ورزیده و به آن‌ها شتاب بیشتری بخشید و نسبت به محقق شدن مصوبه اشتغال 50 درصدی نیروهای بومی در عسلویه استان بوشهر تاکنون فقط شعار بوده اقدام جدی به ‌عمل‌آورید و آن را عملیاتی کنید.

با توجه به این‌که استاندار سابق بوشهر از جوانان بومی به شمار می‌رفت از ایده‌های جدید استفاده کرد که می‌توان به بوستان‌ها و زمین‌های چمن مصنوعی اشاره کرد اما با موهای سیاه‌رنگ آمد و با موهای سفیدرنگ از استان رفت هرچند در برخی از تصمیم‌گیری‌ها و عزل و نصب‌ها تحت تأثیر معدود اطرافیانش قرار می‌گرفت اما انتظار داریم استاندار جدید نسبت به معدود افرادی که از هم اکنون دندان‌های خود را برای حکم ریاست و معاونتی تیز کرده‌اند واکنش نشان دهند، یقینا این افراد کسانی هستند که فشارهایی بر استاندار وارد می‌کنند .

مردم و همه بزرگان استان از استاندار جدید بوشهر انتظار دارند در پست‌های مدیریتی از مدیران‌کل گرفته تا فرماندار و بخشداران استان از افرادی دلسوز، متخصص، کارآمد و دانا استفاده کنند که پس از پایان خدمت در ذهن‌ها باقی بماند.

انتهای پیام/40/3347

 یادداشت: اسماعیل حاجیانی فعال رسانه و خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی استان بوشهر

با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد