.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: گزینه های استانداری بوشهر امروز به وزارت کشور معرفی می شوند/پرونده سالاری برای گیلان بسته شد ::.
كد خبر: MN-682220 تاریخ : 20 /6 /1396 ساعت : 12:24 نسخه چاپي
گزینه های استانداری بوشهر امروز به وزارت کشور معرفی می شوند/پرونده سالاری برای گیلان بسته شد

نواجنوب:وی در پاسخ به این سوال که نام زینی وند تا چه اندازه برای سکان داری استانداری بوشهر جدی است اظهار داشت: آقای زینی وند یکی از گزینه هایی بوده که برنامه های خود را ارائه داد.

نواجنوب:

حجت الاسلام عبدالحمید خدری در گفتگو با یکی از رسانه ها  درباره تعیین استاندار بوشهر گفت: بنا بود روز گذشته جلسه مجمع نمایندگان استان تشکیل و گزینه های پیشنهادی مطرح و به وزارت کشور معرفی شود اما متاسفانه همه نمایندگان استان حاضر نبودند به همین جهت جلسه به امروز موکول شد و در صورتی که همه اعضای کمیسیون حاضر باشند این جلسه برگزار خواهد شد و گزینه ها را نهایی خواهیم کرد.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهاد بنده معرفی سه گزینه یکی بومی و دو نفر غیر بومی به وزارت کشور است اما باید در جلسه مجمع نمایندگان استان به توافق برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که نام «زینی وند» تا چه اندازه برای سکان داری استانداری بوشهر جدی است اظهار داشت: آقای زینی وند یکی از گزینه هایی بوده که برنامه های خود را ارائه داد.

حجت الاسلام خدری مقصد بعدی مصطفی سالاری را استانداری گیلان عنوان کرد و بیان داشت: پرونده سالاری برای تصدی استانداری گیلان تقریباً قطعی شده و در جلسه هیأت دولت که چهارشنبه همین هفته برگزار خواهد شد این موضوع بررسی می شود.

گفتنی است پیش از این عنوان شده بود که مجمع نمایندگان استان گزینه های نهایی خود را جهت معرفی به وزارت کشور روز یکشنبه قطعی می کند اما به دلیل برگزار نشدن جلسه مجمع نمایندگان استان این جلسه به امروز(دوشنبه) موکول شده است.


با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد