.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: عامل تیراندازی در کلانتری آبپخش خودکشی کرد / خانواده سرباز چند دقیقه دیررسیدند ::.
كد خبر: MN-678244 تاریخ : 24 /4 /1396 ساعت : 16:24 نسخه چاپي
عامل تیراندازی در کلانتری آبپخش خودکشی کرد / خانواده سرباز چند دقیقه دیررسیدند

نواجنوب: سرباز وظیفه ای که در کلانتری آبپخش اقدام به تیراندازی و مجروح نمودن فرمانده این کلانتری نموده بود پس از چند ساعت اقدام به خودکشی کرد

نواجنوب:سرباز وظیفه ای که در کلانتری آبپخش اقدام به تیراندازی و مجروح نمودن فرمانده این کلانتری نموده بود پس از چند ساعت اقدام به خودکشی کرد.
به گزارش اتحاد خبر و به نقل از منابع موثق، فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان و مسئولان بخش بلافاصله پس از حادثه در کلانتری آبپخش حضور یافته و تلاش کردند عامل تیراندازی خود را تسلیم نماید که سرباز مذکور در مذاکرات تلفنی اصرار می کند قصد دارد نماز بخواند و سپس خودکشی نماید.
به گزارش اتحاد خبر متاسفانه تلاش های فرماندهان و مسئولان به جایی نرسیده و نهایتا وی نیم ساعت قبل خودکشی کرد.
سرباز مذکور در اطاقی خود را محبوس و در حالی که دو خشاب گلوله همراه داشت اجازه دسترسی و یا ورود حاضران به اطاق را نمی داد و لذا تلاش فرمانده انتظامی شهرستان و مسئولان بخش برای متقاعد کردن وی به تسلیم نتیجه نداده و نهایتا قصد خود برای خودکشی را عملی می نماید.
این در حالی بود که خانواده وی بلافاصله پس از اتفاق صبح امروز از کوهدشت حرکت و در زمان خودکشی فرزندشان در نزدیکی های آبپخش بودند که موفق به دیدار و صحبت با فرزندشان نمی شود.

این سرباز صبح امروز شنبه 24 تیرماه ، در کلانتری آبپخش اقدام به تیراندازی نموده بود.

گفتنی است هم اکنون وضعیت  کلانتری عادی و خدمت رسانی به شهروندان در حال انجام است ، علت حادثه نیز توسط بازرسی فرماندهی انتظامی استان بوشهر تحت بررسی می باشد.

با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد