.:: پایگاه خبری،تحلیلی نواجنوب ::..:: گزینه های استانداری بوشهر و چالش نیروهای سیاسی ::.
كد خبر: MN-678215 تاریخ : 22 /4 /1396 ساعت : 17:18 نسخه چاپي
گزینه های استانداری بوشهر و چالش نیروهای سیاسی

نواجنوب:به نظر می رسد زمزمه های تغییر استاندار بوشهر نه تنها موجب اتحاد و ائتلاف نیروهای اصلاح طلب شده که مثل همیشه موج جدیدی از اختلاف و شکاف میان آنها را رقم زده است

نواجنوب:سایت جامعه نوشت:

به نظر می آید مصطفی سالاری استاندار جوان بوشهر پس از ۴ سال تجربه ی استانداری در دور دوم ریاست جمهوری حسن روحانی این پست را ترک کرده و سمت دیگری را در دولت دوازدهم حسن روحانی -خارج از استان -به عهده می گیرد.

زمزمه های استعفای مشاور جوانان استانداری -مهم ترین و وفادارترین یار سالاری در این ۴ سال- و انتقال به سازمان برنامه و بودجه و اخبار تکاپوی استاندار در تعیین استاندار جدید و طرح سمت های جدید استاندار در دولت دوازدهم( رییس سازمان ملی جوانان، معاون وزیر و ،،،) از جمله مهم ترین شواهد تغییر در استانداری بوشهر است. فعالین سیاسی اصلاح طلب ، نمایندگان مجلس و برخی مجموعه های مدیریتی استان نیز در حال رایزنی برای تعیین استاندار جدید هستند.
شنیده ها حاکی از این است که(از منابع موثق) تا کنون گزینه های بومی و غیر بومی زیر مورد نظر طیف های مختلف پی گیر تعیین استاندار جدید بوده اند : جادری( استاندار هرمزگان)، کدخداپور( معاون سابق استانداری فارس )، خواجه( رییس دانشگاه شهید چمران اهواز و رییس اسبق دانشگاه خلیج فارس)، اسماعیل تبادار( استاندار دولت اصلاحات در بوشهر)، ماشالله حیدرزاده( قائم مقام ستاد اصلاح طلبان روحانی در استان و فرماندار گناوه در دولت اصلاحات)، عسکر جلالیان( نماینده اسبق جنوب استان)، خواجه پور( نماینده اسبق بوشهر، گناوه و دیلم)، ندیمی بوشهری( استاندار اسبق بوشهر) .

به نظر می رسد زمزمه های تغییر استاندار بوشهر نه تنها موجب اتحاد و ائتلاف نیروهای اصلاح طلب شده که مثل همیشه موج جدیدی از اختلاف و شکاف میان آنها را رقم زده است. انتصاب استاندار جدید توسط دولت دوازدهم در هر صورت موجب ارامشی ابتدایی در نیروهای سیاسی را شامل می شود اما در نهایت رقابت نیروهای سیاسی و احساس متفاوت شکست و یا پیروزی انها در دوری و نزدیکی به استاندار مجددن به شکاف ها دامن زده و اختلافات را بازتولید می کند.


با کانال تلگرامی «نواجنوب» همراه شوید

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :

امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه ی تحلیلی نواجنوب می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد